Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Eşya taşınması konusunda meydana gelen ve değişimler, ülkemizde bu taşımacılık sektörünün farklı bir boyut kazanmasını da beraberinde getirmiştir. Ülkenin en büyük nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, eşyalarınızın şehir içi ve şehir dışı nakliyatını gerçekleştirmekle birlikte, hizmetleri sırasında güvenceli taşımacılık esaslarını dikkate almaktadır. Şehiriçi nakliyat hizmetimiz sırasında, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, parsiyel taşımacılık, antika ve arşiv taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık işlemlerimiz yer almaktadır. Evden eve nakliyat işlemimiz ise başlı başına bir şehir içi taşımacılık hizmeti olmaktadır.

evden eve nakliyat

İstanbul Şehiriçi Nakliyat

Taşıtacağınız eşyaların niteliği ne olursa olsun, firmamız sizler için en hasarsız eşya transferini gerçekleştirecek donanıma sahiptir. En başta nakliyat araçlarımız olmak üzere, ambalajlama malzemelerimizden çalışanlarımızın performans ve disiplinlerine kadar her konuda gösterdiğimiz ayrıntılı hassasiyet ile en doğru hizmet verilmektedir. Şehiriçi nakliyat sırasında ücretsiz expertizlerimiz tarafından sizin için nakliyat ücretiniz ortaya çıkartılmakta, daha sonrasında ise belirlediğiniz gün ve tarihte işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Şehiriçi Nakliyat

Eşya yükleme, araç kontrolünü sağlama, ambalajlama, asansör kurulumu ve kontrolü gibi işlemlerin her biri kendi alanında donanımını sağlamış olan kişiler tarafından gerçekleştirildiğinden, sizin ve eşyalarınız için güvenlik açığı oluşturulmaz. Şehiriçi nakliyat sırasında sigortalı hizmetimizden faydalanabilmeniz mümkündür. Bu hizmet ofis taşımacıyı için kritik hizmetlerden biri olmaktadır. Kurumsal taşımacılık işlemleriniz de hem şehir içi hem de şehir dışı olarak gerçekleştirilebilmektedir.