Hakkımızda

İstanbul Nakliyat

Şehirden şehre evden eve nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Birçok evden eve firmaları bulunmaktadır. Bunlar arasından profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Buna uygun firmalar olduğu gibi daha amatör çalışan firmalarda bulunmaktadır. İşinde yeterli tecrübe ve bilgisi bulunmayan İstanbul evden eve firmaları taşıma esnasında eşyalara zarar vermektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak için profesyonel taşıma ekibi olan, sigorta güvencesi sunan firmalar tercih edilmelidir. Eşyalar evden eve firmaları tarafından kaza, kırılma, kaybolma gibi durumlara karşı sigorta poliçeleri ile güvence altına alınmaktadır.

evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat ile şehir içi nakliyat sırasında maliyetler değişmektedir. Bunun en önemli sebebi evden eve firmaları gidilecek kilometreyi de ücretlerine dahil etmektedir. Bu nedenle şehir içi taşınmalarda ücretler daha uygundur. Şehirlerarası nakliyat işlemleri, şehir içi nakliyata göre değişmektedir. Evden eve firmaları, şehirlerarası nakliyat sırasında uygun araç olursa 1 ev yerine 2 evin eşyalarını aynı anda taşımaktadır. Böylece kişiler ücreti bölüşerek daha uygun fiyata nakliyat işlemi gerçekleştirmiş olmaktadır. Evden eve firmaları, ücretlendirme yaparken montaj ve demontaj edilecek eşyaların çokluğu, azlığı konusunu da dikkate almaktadır.

Özen Nakliyat

Evden eve firmaları paketleme ürünlerinin fiyatları, gidilecek olan yolun mazot ücreti, eşyaların çokluğu gibi birçok konuyu ücretlendirmelere dahil etmektedir. Evden eve firmaları müşterilerle sağlıklı bir iletişim kurarak sorunsuz ve kaliteli hizmet verme anlayışını benimsemiştir. Birçok İstanbul nakliyat firmaları güvence açısından eşyaları sigortalamayı tercih etmektedir.

Sonuçta biliyoruzki evinizden önce güveninizi taşıyoruz.