Eşya Depolama

Eşya Depolamna

En iyi nakliyat firması olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kaliteli ve ekonomik bir hizmet olanağısunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuzev ya da ofis eşya depolama konusunda depolama işlemlerinizi son derece profesyonel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama

Firmamız ile yıllardır çalışarak çeşitli deneyimlerine sahip uzman bir ekipten oluşuyoruz. Biz firma olarakher müşterimize ayrı bir titizlik ve özenle ile yaklaşıyoruz. Firmamız ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde son derece uygun fiyatlarla eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolarımızda hem nem hem de rutubete karşı koruma gerçekleştirmekteyiz bize güvenerek gözünüz ve içiniz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı depolama işleminden yararlanmak için bize uğramanız yeterli olacaktır. Depolarımıza yerleştirilecek olan eşyalarınızı paletler üzerine koyularak ardından tekrar izole edilmektedir böylece koruma sağlamak amacıyla üzerini kaplama işlemi de güvenle yapmış oluyoruz.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat firmamızıntercihiniz ile depolayacağı eşyaların başkalarının eşyaları ile karışması ve benzeri bir durum gibi şeylerde firmamızda söz konusu olması olası bile değildir. Eşyanızı bizim firmamızseçeneği ile depolamayı planlıyor iseniz siz müşterilerimizin iletişim bilgilerinizi alarak eşyalarınızı yerleştirirken eşya giriş tarihi veyailetişim bilgi tarzında girişlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın çokluğuna ve miktarına göre ortalama fiyat belirlenmektedir bununla sigorta işlemi de gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızı güven içinde bize teslim edip gidebilirsiniz. Eşya depolama işlemlerimiz oldukça güvenlidir asla gözünüz arkada kalmasın.

Sonuçta biliyoruzki evinizden önce güveninizi taşıyoruz.