Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma, hem nakliye firmaları tarafından hem de müşteriler tarafından sağladığı avantajlar nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Nakliye firmaları arasındaki rekabet, firmaların kendilerine yönelik yenilikçi arayışlar içinde olmasına neden olup; asansörlü taşımacılık da son zamanların en önemli kolaylıklarından biri olarak müşterilerimizi memnun etmektedir.

asansörlü taşıma

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Taşınma öncesi bina yönetimine ve komşulara bilgi verilmesine rağmen, taşınma sırasında merdivenlerin dar olması nedeniyle apartman duvar ya da korkuluklarına verilen hasarlar ve uzun süren gürültüler nedenleri ile binadan ayrılmadan önce sorun yaşanılabilir. Bu gibi olumsuz durumların önlenmesi için en uygun yöntem asansörlü taşımadır.

Asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmak için; evinizin asansör kurulmaya uygun bir alanda bulunuyor olması gerekir. Bunun için firma experimiz tarafından inceleme yapılarak, asansör kurumluna uygun alan tespiti yapılır. Asansör aracının eve yakın kurulabilmesi için gerekli koşullar sağlanmaya çalışılır. Taşıma sırasında farklı asansörler kullanılmaktadır. Asansör çeşitleri;

  1. - Araç üstü modüler asansör
  2. - Römork asansör
  3. - Araç üstü nakliyat asansörü diye sınıflandırılır.

Taşınılacak evin yüksekliği, eşya kapasitesi ve ağırlığına göre asansör seçimi yapılır. Doğru asansör tercihi yapılması, taşınma sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların giderilmesi adına çok önemlidir.

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma işlemi sırasında sorun yaşamamak adına firmanın güvenilir olmasına ve tecrübesine dikkat etmenizi tavsiye eder; bu konuda size sunabileceklerimiz hakkında iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Sonuçta biliyoruzki evinizden önce güveninizi taşıyoruz.